Bağlar Sigorta Acentesi bugün Sizlere Bursa'da Trafik Sigortası, Kasko, Ev ve İşyeri Sigortası, Sağlık Sigortası, Nakliyat Sigortası, Mühendislik Sigortası, Tarım Sigortası ve Bireysel Emeklilik olmak üzere bu gibi hizmetlerle 2002 yılından beri kurulan şirketimizle, sigorta sektöründe büyüyen adımlarla faaliyetlerini sürdürerek devam etmektedir.

Hedefimiz, risklerinizi üstlenerek, daha güvenli yarınlara huzur içerisinde ulaşmanızı sağlamak ve ailenizin sigorta danışmanı olmaktır.

Kaliteli hizmet anlayışı, deneyimi ve güvenirliliği ile sistemdeki örnek kuruluş olmak isteyen Şirketimiz, farklı sektörlerden gelen talepler doğrultusunda “ Yeni müşteri edinme ve mevcut müşterilerin bağlılığını arttırma ” düşüncesiyle müşterilerine hizmet vermektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayacak ürünleri, ulusal ve uluslararası mevzuata uygun olarak sunmak, ürün ve hizmetlerimizin her bakımdan beğenilmesi, kaliteli ve güvenilir bulunması, tercih edilmesi için hedef ve politikalar belirlemek, yeni ürünlerle bu politikaları sürekli takip etmek, hizmette kaliteyi ayrıcalık değil görev olarak bilmektir.

 

Misyon - Vizyon - Değerler

Misyonumuz, müşterilerimize ve acentelerimize hizmeti kusursuz ve yüksek kalite standartlarında sigorta hizmetleri üretmek ile birlikte kurumsal bir önayak oluşturmaktır.

Vizyonumuz, Türkiye genelinde sigorta alanında doğru ve yerinde adımlarla müşteri - sigortacı ilişkisi kuran, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi takip edip yönlendiren, müşteri memnuniyetinden taviz vermeyerek en üst düzeyde tutan ve sektöründe birinci sırayı zorlayarak bu yönde birincil bir şirket olmak.

Değerlerimiz, ile Türkiye'nin her bir noktasında profesyonel ve uzman ekiplerle acentelerimize ve müşterilerimize en iyi hizmeti kusursuz bir şekilde zamandan tasarruf ederek sunmaktır.

Müşteri Memnuniyeti 
Güvenirlilik 
Hızlı Çözümler 
Güçlü Kadro 
İş Ahlakına Bağlılık